Par mums

Esam radījuši Bistrobāru & restorānu PARKS kā vietu, kur Jelgavniekiem un pilsētas viesiem satikties, baudīt gardu ēdienu, netraucēti pastrādāt, kā arī pavadīt brīvo laiku, kādu atspirdzinošu dzērienu vai dzīvās mūzikas vakaru. Restorānā mūsu viesi var baudīt izsmalcinātu un relaksējošu atmosfēru, lielisku apkalpošanu un burvīgas garšas. Šeit iespējams rezervēt galdiņu gan biznesa pusdienām, gan romantiskām vakariņām, dzimšanas dienas svinībām vai korporatīvām pusdienām. Iespējams izīrēt visu restorāna telpu kādam lielākam un svinīgākam pasākumam. Blakus esošajā bistrobārā atrodas bērnu spēļu stūrītis-mājiņa. 

"Ēdiens – tā ir dzīvības enerģija, tādēļ ir būtiski izvēlēties kvalitatīvu, svaigu un garšīgu ēdienu"

Santa Zaķevica / Restorāna radītāja /

Parks Banketi

Restorāna un bistrobāra telpās tiek klāts svētku mielasts/banketi dažādiem dzīves gadījumiem: dzimšanas diena, kāzas, kristības, korporatīvas pusdienas, vakariņas, bērnu ballīte u.c. svētki.  Apkalpojam izbraukuma banketus, kā arī piedāvājam restorāna telpu nomu banketu un pasākumu organizēšanai. ​ Lai izveidotu visatbilstošāko piedāvājumu tieši Jūsu vēlmēm un vajadzībām, lūdzam sazināties ar mums: ​ 
Pasākumu vai banketu pieteikšanai lūdzam zvanīt pa tālr. 27833219  vai rakstīt e-pastu: [email protected]
Savukārt, lai rezervētu galdiņu restorānā, lūdzam zvanīt pa tālr. 63024188
Piedāvājam apskatīt mūsu banketa piedāvājumu: uzkodas, salāti, pamatēdieni, deserti, uzkodas bērnu ballītei. 

Par šefpavāru

Vēlos, lai mūsu viesi bauda vislabāko, neskatoties uz produkta veidu, vai tas ir kartupelis vai Black Angus steiks. Restorāna pamata ēdienkarte sastāv no klasikas - Latvijas, Vidusjūras un Francijas virtuvju apvienojuma – no tā, ko mūsu pastāvīgais viesis ir iecienījis un vēlas baudīt visvairāk, turpretim ik pēc trīs mēnešiem īpašajās Gardēžu vakariņās man ir iespēja izpausties radošāk un mūsu viesi var baudīt ko jaunu un interesantu.

Šefpavārs Edgars Luiks

Parks Piegāde

Turpmāk jebkuru ēdienu vari pasūtīt arī uz mājām, biroju vai jebkuru citu vietu Jelgavā un tās tuvumā. Piegāde Jelgavas pilsētas robežās 3 eur, Ozolnieki, Mežciems u.c. līdz 5 eur. ZVANI un PASŪTI pa tālr. 63024188 . Ēdienu piegāde tiks veikta 40 - 90 minūšu laikā.

Parks Jaunumi

Sadarbībā ar brīnišķīgu vīnu veikalu un distributoru "Vīnoga", mums ir tapusi jauna vīnu karte. Lai arī neliels, taču izmeklēts vīnu un šampaniešu sortiments tika izvēlēts tā, lai pie katra ēdiena mūsu viesi varētu izvēlēties tieši tādu vīnu, kas izcels konkrētā ēdiena labākās garšas īpašības un kopīgi veidos lielisku saderību ar šo ēdienu. Vīnoga - No ikdienas vīniem līdz smalku vīna pagrabu eksemplāriem.

Kā ierasts, pāris reizes gadā, mainoties sezonai, arī restorāna ēdienkarte piedzīvo būtiskas izmaiņas, iekļaujot vairāk konkrētajai sezonai atbilstošus ēdienus. Nāc, baudi, vērtē un iepazīsti jaunas garšas!

Turpinām iecienītās iksezonas gardēžu vakariņas jau 25. jūlijā pl. 19:00 ar gardu un izklaidējošu pasākumu "GARDĒŽI VASARAS VAKARĀ". Šoreiz šefpavāram Edgaram Luikam un komandai pievienosies lieliskā garšu meistare, gada pavārs 2015, Jonathan restorāna šefpavāre INA POLIŠČENKO. Ina ir radījusi brīnišķīgu 6 kārtu ēdienkarti un par katru ēdienu vakariņu gaitā viņa pastāstīs vairāk un priecāsies atbildēt uz viesu jautājumiem. Kā jau ierasts, katram no 6 ēdieniem tiek pieskaņots arī dzēriens - šoreiz no ABAVAS ģimenes vīna darītavas pagrabiem. Vakara gaitā baudīsiet gan dzirkstošo, gan pussaldo, gan sauso, saldo un arī stipro. Un par dzērieniem, vīna darīšanu, kā arī noteikti kādu interesantu notikumu iz dzīves pastāstīs pats darītavas saimnieks MĀRTIŅŠ BARKĀNS. Vakaru baudīsiet ne tikai ar savām garšas kārpiņām, bet arī klausoties lielisku dzīvo mūziku dziedātājas ANNEMARIJAS MOISEJAS izpildījumā. Vakariņu cena 45 eur/pers. (Iekļauts - 6 kārtu vakariņas, pieskaņoti dzērieni, dzīvās mūzikas baudījums, lieliska kompānija un atmosfēra :) Un kā katru reizi, viesiem būs iespēja laimēt vērtīgas un gardas balvas, atbildot uz vakariņu viesu uzdotajiem jautājumiem par ēdienu un vīnu. Lai pieteiktos uz vakariņām, lūdzam zvanīt pa tālr. 27833219, vai rakstot e-pastu uz [email protected]

"Vīns ir dzeja pudelē"

Roberts Luiss Stīvensons
Gift Card

Iepriecieniet savus draugus, kolēģus, ģimeni ar gardu un viesmīlīgu dāvanu! Restorāna DĀVANU KARTI par Jūsu izvēlēto summu iespējams iegādāties restorānā.

Rezervācijām

(+371) 63024188

Banketiem

(+371) 27833219

Atrašanās vieta

Kr. Barona iela 3,
Jelgava, LV–3001

Rekvizīti

SIA „Parks OM"
VRN. 40203087812,
Mazais ceļš 5B, Jelgava
LV – 3001, Latvija
LV73PARX0020396230001