Par mums

Veidojot Bistrobāru & restorānu PARKS, vēlējāmies Jelgavniekiem, kā arī pilsētas viesiem radīt vietu, kur satikties, baudīt garšīgu ēdienu, netraucēti pastrādāt, kā arī pavadīt brīvo laiku, baudot labu ēdienu, kafiju, kādu atspirdzinošu kokteili vai glāzi laba vīna. Bistrobāra telpās variet baudīt brokastis, bistro pusdienas, kā arī salātus, burgerus, vokus, grila ēdienus u.c. Tiem, kas steidzas, vienmēr pa rokai būs kāda garda sviestmaize un kafija līdzņemšanai. Vasarā darbojas āra terase. Esam padomājuši arī par mazajiem apmeklētājiem, kuri var izvēlēties ēdienus no bērnu ēdienkartes un paspēlēties bērnu rotaļu stūrītī-mājiņā. Pie restorāna ir ērta velo novietne. 

"Ēdiens – tā ir dzīvības enerģija, tādēļ ir būtiski izvēlēties kvalitatīvu, svaigu un garšīgu ēdienu"

Santa Reinsone / Restorāna radītāja /

Parks Banketi

Restorāna un bistrobāra telpās tiek klāts svētku mielasts/banketi dažādiem dzīves gadījumiem: dzimšanas diena, kāzas, kristības, korporatīvas pusdienas, vakariņas, bērnu ballīte u.c. svētki.  Apkalpojam izbraukuma banketus, kā arī piedāvājam restorāna telpu nomu banketu un pasākumu organizēšanai. ​ Lai izveidotu visatbilstošāko piedāvājumu tieši Jūsu vēlmēm un vajadzībām, lūdzam sazināties ar mums: ​ 
Pasākumu vai banketu pieteikšanai lūdzam zvanīt pa tālr. 27833219  vai rakstīt e-pastu: [email protected]
Savukārt, lai rezervētu galdiņu restorānā, lūdzam zvanīt pa tālr. 63024188
Piedāvājam apskatīt mūsu banketa piedāvājumu: uzkodas, salāti, pamatēdieni, deserti, uzkodas bērnu ballītei. 

Par šefpavāru

Bistrobāra ēdienkarti esmu radījis tādu, lai sev piemērotu maltīti varētu baudīt ikviens. Gatavojam lieliskus burgerus, dažādus vokus, grila ēdienus, uzkodas un salātus. Piedāvājumā ir gan sātīgāki, gan arī vieglāki ēdieni, kā arī esam padomājuši par dažām veģetārām opcijām. Populārs ir arī mūsu brokastu piedāvājums, kur katrs viesis var sakomplektēt tieši tādas brokastis, kādas vēlas - olas, omletes, ar gaļu, jūras veltēm, veģetāras, kā arī vafeles, pankūkas, musli u.c. Arī pats savā brīvdienā mēdzu ienākt kā viesis un nobaudīt lielisko burgeru. Pie mums baudīsi iespējams labāko burgeru :)
Uz tikšanos!
Šefpavārs Edgars Luiks 

Parks Piegāde

Turpmāk jebkuru ēdienu vari pasūtīt arī uz mājām, biroju vai jebkuru citu vietu Jelgavā un tās tuvumā. 
Piegāde Jelgavas pilsētas robežās 3 eur, Ozolnieki, Mežciems u.c. līdz 5 eur. ZVANI un PASŪTI pa tālr. 63024188
Ēdienu piegāde tiks veikta 40 - 90 minūšu laikā.

Parks Jaunumi

Kā ģimenēm draudzīgs uzņēmums, vēlamies iepriecināt vecākus un mazuļus! Katru DARBA DIENU no pl. 15 - 18, pasūtot maltīti (kādu no pamatēdieniem vai salātiem) no bistrobāra ēdienkartes, mēs UZSAUCAM krūzi kafijas vai tējas vecākam, kā arī suliņu mazulim. Pie mums ir: - jauka bērnu spēļu mājiņa ar tāfeli, rotaļlietām, lego, krāsu zīmuļiem, grāmatām, TV, u.c. - bērnu ēdienkarte - pārtinamie galdiņi (abās WC) - lacītes, ja sava aizmirsta mājās -15% atlaide uzrādot ģimenes karti 3+ Uz gardu tikšanos!

Jauna P I Z Z A Jelgavā! Turpmāk pie mums varēsiet baudīt ne tikai labākos burgerus, grila ēdienus, salātus un uzkodas, bet arī supergardas un sulīgas picas. Picas iespējams pasūtīt arī AR PIEGĀDI uz mājām, darbu vai kādu citu Jums vēlamu vietu! Tālr. pasūtījumiem: 63024188 BEZMAKSAS piegāde pasūtījumiem virs 13 EUR. Ar picu piedāvājumu variet iepazīties mājas lapā: www.parkspizza.lv Picas variet baudīt uz vietas pie mums Bistrobārā PARKS katru dienu no pl. 12-22 (pk, se līdz pl. 23), kā arī pasūtīt un atbraukt pakaļ paši.

"Es mīlu miegu, jo tas ir kā laika mašīna, kas aizved pie brokastīm"

Bils Murejs
Gift Card

Iepriecieniet savus draugus, kolēģus, ģimeni ar gardu un viesmīlīgu dāvanu! Restorāna DĀVANU KARTI par Jūsu izvēlēto summu iespējams iegādāties restorānā.

Rezervācijām

(+371) 63024188

Banketiem

(+371) 27833219

Atrašanās vieta

Kr. Barona iela 3,
Jelgava, LV–3001

Rekvizīti

SIA „Parks OM"
VRN. 40203087812,
Mazais ceļš 5B, Jelgava
LV – 3001, Latvija
LV73PARX0020396230001